Home

Publicitate Ventila peşteră csm bucuresti vipers scor placut Corela lipsă

CSM Bucureşti a învins-o pe campioana Europei, Vipers, şi încheie 2022 ca  lider al grupei A din Liga Campionilor!
CSM Bucureşti a învins-o pe campioana Europei, Vipers, şi încheie 2022 ca lider al grupei A din Liga Campionilor!

CSM Bucureşti, victorie la scor în deplasarea din Liga Campionilor şi  continuă să fie liderul grupei! Cristina Neagu a ajuns la un număr uriaş de  goluri
CSM Bucureşti, victorie la scor în deplasarea din Liga Campionilor şi continuă să fie liderul grupei! Cristina Neagu a ajuns la un număr uriaş de goluri

Victorie istorică pentru Vipers în Liga Campionilor la handbal feminin |  Flashscore.ro
Victorie istorică pentru Vipers în Liga Campionilor la handbal feminin | Flashscore.ro

Rapid, rezultat uriaș în Liga Campionilor. A învins campioana Europei,  Vipers Kristiansand, la ultima fază - Eurosport
Rapid, rezultat uriaș în Liga Campionilor. A învins campioana Europei, Vipers Kristiansand, la ultima fază - Eurosport

Handbal feminin: CSM București, calificată în sferturile Ligii Campionilor,  a învins-o pe Bietigheim | TVR.RO
Handbal feminin: CSM București, calificată în sferturile Ligii Campionilor, a învins-o pe Bietigheim | TVR.RO

CSM Bucureşti, victorie cu campioana Europei, Vipers/ Încheie 2022 ca lider  al grupei A din Liga Campionilor la handbal feminin
CSM Bucureşti, victorie cu campioana Europei, Vipers/ Încheie 2022 ca lider al grupei A din Liga Campionilor la handbal feminin

CSM BUCUREȘTI – VIPERS 22-29 » „Tigroaicele”, 3 înfrângeri la rând în Liga  Campionilor!
CSM BUCUREȘTI – VIPERS 22-29 » „Tigroaicele”, 3 înfrângeri la rând în Liga Campionilor!

CSM București - Kristiansand 27-24. Victorie uriașă „tigroaicelor”, după o  revenire de gală!
CSM București - Kristiansand 27-24. Victorie uriașă „tigroaicelor”, după o revenire de gală!

Video | CSM București - Vipers 28-22 | "Tigroaicele" au făcut spectacol cu  jucătoarele din Norvegia! Eșec pentru SCM Râmnicu Vâlcea
Video | CSM București - Vipers 28-22 | "Tigroaicele" au făcut spectacol cu jucătoarele din Norvegia! Eșec pentru SCM Râmnicu Vâlcea

EHF Champions League. CSM Bucureşti a învins echipa norvegiană Vipers  Kristiansand, deţinătoarea trofeului | Epoch Times România
EHF Champions League. CSM Bucureşti a învins echipa norvegiană Vipers Kristiansand, deţinătoarea trofeului | Epoch Times România

Greu fără Cristina Neagu! CSM București a suferit prima înfrângere în Liga  Campionilor, după ce a fost învinsă de Vipers Kristiansand cu scorul de  30-25
Greu fără Cristina Neagu! CSM București a suferit prima înfrângere în Liga Campionilor, după ce a fost învinsă de Vipers Kristiansand cu scorul de 30-25

Cum au sărbătorit jucătoarele de la CSM București victoria cu Vipers.  Imaginea postată la miezul nopții | FOTO
Cum au sărbătorit jucătoarele de la CSM București victoria cu Vipers. Imaginea postată la miezul nopții | FOTO

CSM București s-a calificat în sferturile Ligii Campionilor | Flashscore.ro

VIDEO | Vipers Kristiansand - CSM Bucureşti 35-29. ”Tigroaicele” nu au  rezistat deţinătoarei Ligii Campionilor. Neagu a marcat 10 goluri!
VIDEO | Vipers Kristiansand - CSM Bucureşti 35-29. ”Tigroaicele” nu au rezistat deţinătoarei Ligii Campionilor. Neagu a marcat 10 goluri!

CSM București, prima înfrângere în Liga Campionilor, contra lui Vipers! Cum  arată clasamentul | Sport.ro
CSM București, prima înfrângere în Liga Campionilor, contra lui Vipers! Cum arată clasamentul | Sport.ro

CSM București învinge Odense la scor și este cu un pas în sferturile Ligii  Campionilor | Flashscore.ro
CSM București învinge Odense la scor și este cu un pas în sferturile Ligii Campionilor | Flashscore.ro

CSM Bucureşti – SG BBM Bietigheim, scor 32-24,... | News.ro

Video | CSM București - Vipers Kristiansand 27-24, în grupele Champions  League. ”Tigroaicele” iernează pe primul loc în grupă
Video | CSM București - Vipers Kristiansand 27-24, în grupele Champions League. ”Tigroaicele” iernează pe primul loc în grupă

CSM Bucureşti - Podravka, scor 29-21, în grupa A... | News.ro

CSM Bucureşti, calificată matematic în sferturile Ligii Campionilor!  "Tigroaicele" nu mai pot pierde primele două locuri, cu trei meciuri  înainte de final - Antena Sport
CSM Bucureşti, calificată matematic în sferturile Ligii Campionilor! "Tigroaicele" nu mai pot pierde primele două locuri, cu trei meciuri înainte de final - Antena Sport

Vipers Kristianstad - CSM Bucureşti 35-29, în etapa a 6-a din grupele Ligii  Campionilor la handbal feminin. Neagu a ajuns la 950 de goluri în  competiție, dar Vipers câștigă. Video - Fanatik.ro
Vipers Kristianstad - CSM Bucureşti 35-29, în etapa a 6-a din grupele Ligii Campionilor la handbal feminin. Neagu a ajuns la 950 de goluri în competiție, dar Vipers câștigă. Video - Fanatik.ro

CSM București - Vipers 27-24. Victorie uriașă în Liga Campionilor

CSM București vs Vipers Kr. scoruri & program | Sofascore

Victorie uriașă pentru CSM București: 27-24 cu Vipers Kristiansand!  Cristina Neagu, la un pas de sferturile de finală ale Ligii Campionilor -  Playsport
Victorie uriașă pentru CSM București: 27-24 cu Vipers Kristiansand! Cristina Neagu, la un pas de sferturile de finală ale Ligii Campionilor - Playsport