Home

Capcanele Aviaţie cel mai meciuri romania u21 vară însăila Abuz

Cutremur la EURO 2023, în grupa României U21! Ucraina a folosit doi  fotbaliști fără drept de joc cu Croația: pierde meciul la masa verde?!
Cutremur la EURO 2023, în grupa României U21! Ucraina a folosit doi fotbaliști fără drept de joc cu Croația: pierde meciul la masa verde?!

România U21 | PrimaSport.ro

Victorie pentru tricolorii U21 în meciul amical cu CSA Steaua

U21 spre EURO 2023 | Tricolorii termină la egalitate, scor 2-2, meciul  amical cu FC Argeș! | Federația Română de Fotbal
U21 spre EURO 2023 | Tricolorii termină la egalitate, scor 2-2, meciul amical cu FC Argeș! | Federația Română de Fotbal

România U21 - Albania U21 5-0 | Tricolorii urcă pe locul 2 în grupa de  preliminarii pentru EURO 2025 - Eurosport
România U21 - Albania U21 5-0 | Tricolorii urcă pe locul 2 în grupa de preliminarii pentru EURO 2025 - Eurosport

Câte meciuri va găzdui România la Euro U21. A fost stabilit prețul  biletelor pentru partidele de la București și Cluj - Fanatik.ro
Câte meciuri va găzdui România la Euro U21. A fost stabilit prețul biletelor pentru partidele de la București și Cluj - Fanatik.ro

România U21 | Federația Română de Fotbal

România U21 - Ucraina U21 0-1 | Ne-am bătut singuri și suntem OUT de la  EURO! | Sport.ro
România U21 - Ucraina U21 0-1 | Ne-am bătut singuri și suntem OUT de la EURO! | Sport.ro

România U21, victorie dramatică în minutul 90+8 cu Finlanda. Matei Ilie a  adus succesul tricolorilor - Eurosport
România U21, victorie dramatică în minutul 90+8 cu Finlanda. Matei Ilie a adus succesul tricolorilor - Eurosport

Cine transmite la TV România U21 - Spania U21, debutul la EURO 2023

Albania U21 - România U21 3-2. Albanezii au întors scorul, după ce  "tricolorii" au condus cu 2-0 - Antena Sport
Albania U21 - România U21 3-2. Albanezii au întors scorul, după ce "tricolorii" au condus cu 2-0 - Antena Sport

România U21 va juca în Giulești și la Sibiu în preliminariile EURO 2025!  Condiții speciale la meciul cu Armenia - Eurosport
România U21 va juca în Giulești și la Sibiu în preliminariile EURO 2025! Condiții speciale la meciul cu Armenia - Eurosport

Italia U21 - România U21 4-2. „Tricolorii” mici se scufundă în Italia, după  ce au condus cu 2-0!
Italia U21 - România U21 4-2. „Tricolorii” mici se scufundă în Italia, după ce au condus cu 2-0!

ROMÂNIA U21 | Cele mai spectaculoase 10 meciuri din istoria EURO: două  meciuri ale României în top 3! | Federația Română de Fotbal
ROMÂNIA U21 | Cele mai spectaculoase 10 meciuri din istoria EURO: două meciuri ale României în top 3! | Federația Română de Fotbal

Cine transmite la TV meciul România U21 - Germania U21, din cadrul grupelor  Campionatului European 2021 - Playtech Știri
Cine transmite la TV meciul România U21 - Germania U21, din cadrul grupelor Campionatului European 2021 - Playtech Știri

Portugalia U21 - România U21 1-2. Victorie imensă pentru tricolori! Echipa  lui Rădoi jucat în opt
Portugalia U21 - România U21 1-2. Victorie imensă pentru tricolori! Echipa lui Rădoi jucat în opt

Lotul României U21 pentru meciurile amicale cu Portugalia și Germania |  Federația Română de Fotbal
Lotul României U21 pentru meciurile amicale cu Portugalia și Germania | Federația Română de Fotbal

Cine transmite la TV Campionatul European de Fotbal U21. România joacă  primul meci miercuri, de la 21:45 - Alba24
Cine transmite la TV Campionatul European de Fotbal U21. România joacă primul meci miercuri, de la 21:45 - Alba24

România U21 înfruntă Portugalia și Germania în 2023. Programul meciurilor

România U21 - Ucraina U21 0-1, la Euro 2023. Autogol pentru Dican, în  minutul 89. Rămânem fără punct și gol marcat - Antena Sport
România U21 - Ucraina U21 0-1, la Euro 2023. Autogol pentru Dican, în minutul 89. Rămânem fără punct și gol marcat - Antena Sport

Națională U21 - Bilete FRF

4 clujeni în naţionala Under-21 a României la fotbal. Meciuri cu Albania şi  Elveţia - Cluj24.ro
4 clujeni în naţionala Under-21 a României la fotbal. Meciuri cu Albania şi Elveţia - Cluj24.ro

Breaking News | România U21 și-a aflat adversarele de la Euro 2021! Meciuri  de vis pentru tricolori
Breaking News | România U21 și-a aflat adversarele de la Euro 2021! Meciuri de vis pentru tricolori